Intalnirea anuala a membrilor si simpatizantilor Asociatiei

Forum creat pentru colegii de la Asociatia Pro Detectie

Re: Intalnirea anuala a membrilor si simpatizantilor Asociat

Mesajde ynaovidiu » Mie Oct 01, 2014 5:19 pm

Cornelius scrie:Cu mare satisfactie pot sa confirm partciparea la eveniment.
Am primit azi un neasteptat concediu+bilet de avion si voi reusi s
a ajung pe data de 18 octombrie, cel mai probabil in jurul orei 9:00.
De abia astept!
Vin cu sotia si juniorul, plus un alt coleg cu sotia...dar il las pe el sa confirme.
Bafta tuturor!

Receptionat ! :D Ati fost "atasat" listei cu participanti !
Va asteptam ! :)
ynaovidiu
ynaovidiu

Detector: Garrett 2500 GTI

Mesajde ynaovidiu » Joi Oct 02, 2014 3:36 pm

Numarul de cont unde se poate face plata cazarii ------ "Intalnirea de la Rasnov 2014"------

RO87INGB0000999901861163
ING Bank
Popescu Ovidiu

Rog pe cei ce vor face depuneri in acest cont sa ma informeze si prin mesaj privat ! Ultima zi pentru plati---10 octombrie 2014.Relatii suplimentare la tel. 0722211369
Va multumesc,
ynaovidiu
ynaovidiu

Detector: Garrett 2500 GTI

Mesajde Duras » Joi Oct 02, 2014 5:35 pm

As dori sa vin si eu cu sotia si copilul,insa putem doar de sambata dimineata.Ar fi vorba de doua paturi pentru noaptea de sambata insa la nevoie le inchiriem pentru doua nopti.
In functie de solutia gasita pot face plata in cont pentru suma aferenta.Va multumesc!
Duras

Detector: Garret Ace 250

Mesajde Adi » Mar Oct 14, 2014 11:36 am

Pentru vineri si simbata seara ma gindesc ca e bine sa ne gospodarim si sa facem o masa festiva iar pentru dimineata voi pregati un bufet suedez si dendwisuri pentru a avea pe teren. Vin cu citeva recomandari la care va rog sa veniti cu completari daca e nevoie.
Mic dejun: Paine toast, unt, sunca presata, cascaval, salata de icre, salam, brinza, rosii, castraveti, oua fierte, zacusca (home made ;) ) ceai negru cu lamaie, lapte, cafea si fructe (banane, portocale si mere).
Sendwisuri : Toast, sunca presata, cascaval si salata verde iceberg.
Cina : ceafa de porc, mici, pulpe dezosate de pui, piure sau cartofi patajiti la ceaun si aromati cu cinbru sau rozmarin si pentru lactovegetarieni peste .
Adaug la lista si ceva pentru hidratare. Apa plata, cola, fanta iar cei care apreciaza o bautura cu ceva grade in ea ii rugam sa vina pregatiti, fiind o gama prea larga de sortimente si preferinte ca sa o pot acoperi eu.
Va multumesc si astept evntuale completari sau preferinte. :P ;D
Adi

Detector: Garrett AT PRO

Anterior

Înapoi la Asociatia Pro Detectie