Multumiri...

Discuţii privind accesorii gen GPS, altimetre, busole, pedometre, binocluri, instrumente meteo, radiotelefoane, utile la ieşirile în teren.

Multumiri...

Mesajde ynaovidiu » Dum Aug 10, 2014 5:27 pm

Multumim colegului nostru "Digger", pentru contributia sa la editarea hartii digitale a Romaniei !

Adăugat turnul roman de supraveghere de la Vătava, dava dacică de la Ideciu de Sus-Groapa lui Ivan, precum şi turnul roman de la Ideciu de Sus.
Mulţumiri lui Pop Iuliu Cristinel, descoperitorul acestora, pentru atenţionare şi detalii. (text modificat de subsemnatul)

Cu stima,
ynaovidiu
ynaovidiu

Detector: Garrett 2500 GTI

Re: Multumiri...

Mesajde digger » Dum Aug 10, 2014 9:57 pm

Mulţumesc dl.Popescu.Nu ştiam de gestul fair play al d-lui Bogdan Condurăţeanu , care a mulţumit pentru contribuţie in Jurnalul Proiectului România Digitală 3D.Am dat dânsului pe data de 22.iulie 2014 câteva informaţii privind coordonatele celor enumerate.
Activitatea noastră prinde contur şi chiar dacă lasă de dorit recunoaşterea publică a ceea ce noi reuşim să realizăm , informaţiile noastre sunt remarcate de cine trebuie...
"You laugh at me because i'm different , I laugh at you because you're all the same"
digger

Detector: Garrett GTI 2500 , Detech EDS Plus II

Înapoi la Orientare , navigaţie